Zapraszamy na naszą nową stronę
www.smart-mod.pl
przejdź do nowej strony
 
 
SmartMod - domek modulowy - uklad pomieszczen
Smartmod domy letniskowe modulowe na wynajem

Sypialny 25

Układ Pomieszczeń

    Domek Modułowy przeznaczony do wynajmu dwóch pokoi 1-2 osobowych z łazienką z prysznicem. Niewielkie pokoje połączone z dużą przestrzenią tarasową poprzez wysokie przeszklenia propagują komfortowy relax na świeżym powietrzu przy zachowaniu prywatności.

    Można postawić na działce bez pozwolenia na budowę*. Posiada także wszystkie cechy SmartModu szerzej opisane w zakładce Charakterystyka.

*wystarczy zgłoszenie do postawienia domu o powierzchni nie przekraczającej 25m²

    Domek SmartMod w wersji Sypialny zostaje przywieziony na działkę jako gotowy budynek. W podstawowym standardzie jest wyposażony w pełną instalację elektryczną, wodno-sanitarną i grzewczą. SmartMod pomimo swoich niewielkich gabarytów jest w pełni ocieplony wełną mineralną. Ściany zewnętrzne wykończone są płytą lub deską elewacyjną. Wszystkie moduły wyposażone są w stolarkę okienną Aluminiową, drzwi wejściowe, oraz drzwi wewnętrzne.


    Wersja sypialna składa się z dwóch osobnych jednostek przeznaczonych na niezależny wynajem. Każda posiada:

  1. -Sypialnię - 7m²

  2. -łazienkę z prysznicem - 2m²

  3. -Taras rekreacyjny - 9m²


    Więcej informacji znajdą Państwo w katalogach poniżej. Zapraszam też do obejrzenia panoramy 3D. W celu otrzymania aktualnego cennika prosimy o kontakt mailowy na biuro@smartmod.pl
     Katalog          Katalog

   SmartMod        Sypialny

Katalog SmartMod
Katalog Apartament