Zapraszamy na naszą nową stronę
www.smart-mod.pl
przejdź do nowej strony
 
 

Charakterystyka

Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolno stojących parterowych budynków gospodarczych (...) o powierzchni zabudowy do 25 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki

Prawo budowlane Art. 29 ust 2

Minimum formalności

SmartMod spełnia zapis w/w ustawy. Wystarczy złożyć tylko zawiadomienie do urzędu, które uprawomocni się już po miesiącu.

Krótki termin realizacji

SmartMod budowany jest w halach fabrycznych i przyjeżdża na działkę jako gotowy dom.
Czas realizacji w fabryce - 2 miesiące
Instalacja na działce - 3 dni.

Smartmod system antywlamaniowy domku modulowego

System antywłamaniowy

Pamiętając o bezpieczeństwie, każdy SmartMod może być wyposażony w system łatwego zamknięcia domu na czas naszej nieobecności.

SmartMod - Domy modulowe - kolorystyka

Indywidualna kolorystyka

Zarówno kolorystyka jak i materiał elewacyjny dopasowywany jest do potrzeb klienta. Pozwala to na osiągnięcie dowolności w kreowaniu unikatowego charakteru ośrodka lub działki.

Kompleksowe wykonanie

SmartMod posiada całą instalację wodno kanalizacyjną oraz elektryczną gotową do podłączenia na działce. Wyposażony może być także we wszystkie meble gotowe do zamieszkania.

Szybki zwrot inwestycji

Jeżeli planujesz wynajmować SmartModa, to inwestycja powinna się zwrócić już w ciągu 4 lat (zakładając wynajem jedynie w miesiącach czerwiec-wrzesień)

Smartmod domek do wynajecia rzut

Przytulne wnętrza

Mając do dyspozycji ograniczoną przestrzeń wykorzystaliśmy każdy centymetr by stworzyć przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Dbałość o Detal

Każdy SmartMod jest dopracowywany z dbałością o każdy detal, gdyż przestrzeń w jakiej się znajdujemy mocno oddziaływuje na nasze samopoczucie.